Lorelai

Kde na metru Můstek vylézt, abych byla co nejblíže Neoluxoru?

Je tam totiž mnoho východů a já vždy vylezu někde jinde. Děkuji

Nejlepší odpověď
MK44

Předpokládám, že chcete do Paláce knih Luxor na Václaváku.
Z nástupiště dole je třeba hledat výstup na Můstek – Václavské nám., a nikoli na Jungmanovo nám.
Při výstupu z placeného prostoru metra do podchodu na Můstku se dáte vlevo napříč prostorem podchodu. Ale už je celkem jedno, kudy vylezete na světlo boží, protože nahoře je pěší zóna. Takže snadno přejdete tak, abyste šla po Václaváku nahoru po jeho levé straně.

Další odpovědi
Araxis

Ano jak se píše výše.U posledního výstupu z vestibulu metra je po levý straně Albert.Tudy po schodech nahoru.