Weroniq

kde na mě vzali e-mail, že mi posílají reklamní sdělení?

přichází mi celkem dost různých reklamních sdělení a dole se vždycky píše, že e-mail mi byl zaslán na základě udělení souhlasu o přidání mého mailu do nějaké databáze a pokud je nechci dostávat, tak se musím odhlásit z odběru.. já ale nevím o tom, že bych se vůbec přihlašovala na takové stránky

Nejlepší odpověď
Pájo

Zkoušejí se lecjaké triky… obyčejně jsou to ukradené databáze kontaktů, které někdou přeprodal dál. Na konci takového emailu, pokud jej vůbec čtete, je odhlášení ze zasílání… každý takový email jej musí obsahovat. Odhlasit a hodit do spamu.

Další odpovědi
Drap

Někde jsi musela mail uvést. S těmito databázemi se běžně obchoduje. Stačí ho uvést někde na netu, v bance, v pokišťovně, někde sis třeba jen objednala zboří. Těch možností je spousta

beer

Taky to vzniká nekázní odesílatelů, příkladně dostávám od různých lidí maily s miliónem adres (přeposílačky, které běhají všemožně po netu). A jsou lidé a pak i roboty, co právě na to čekají )) Stačí přitom používat skrytou kopii a adresa je jen jedna..

hanulka11

možná sis někdy něco objednala přes mejl …firmy si kontakty snadno předávaj…aby mohly nabízet

RomanP

no zněčeho ti majitelé domén musí být živy sem tam jim jako by zmizí pár adres ale oni se dušují jak to všechno mají na 100 procent jištěno. To celé je internet a internet ovladají lidé i toho Bota musel naprogramovat člo­věk

Tinka

protože se příhlašuješ e-mailem..tak proto prostě to ví