Avatar uživatele
Weroniq

kde na mě vzali e-mail, že mi posílají reklamní sdělení?

přichází mi celkem dost různých reklamních sdělení a dole se vždycky píše, že e-mail mi byl zaslán na základě udělení souhlasu o přidání mého mailu do nějaké databáze a pokud je nechci dostávat, tak se musím odhlásit z odběru.. já ale nevím o tom, že bych se vůbec přihlašovala na takové stránky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? fg, anonym, Pájo, brokol před 4496 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Zkoušejí se lecjaké triky… obyčejně jsou to ukradené databáze kontaktů, které někdou přeprodal dál. Na konci takového emailu, pokud jej vůbec čtete, je odhlášení ze zasílání… každý takový email jej musí obsahovat. Odhlasit a hodit do spamu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Někde jsi musela mail uvést. S těmito databázemi se běžně obchoduje. Stačí ho uvést někde na netu, v bance, v pokišťovně, někde sis třeba jen objednala zboří. Těch možností je spousta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Taky to vzniká nekázní odesílatelů, příkladně dostávám od různých lidí maily s miliónem adres (přeposílačky, které běhají všemožně po netu). A jsou lidé a pak i roboty, co právě na to čekají )) Stačí přitom používat skrytou kopii a adresa je jen jedna..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

možná sis někdy něco objednala přes mejl …firmy si kontakty snadno předávaj…aby mohly nabízet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

no zněčeho ti majitelé domén musí být živy sem tam jim jako by zmizí pár adres ale oni se dušují jak to všechno mají na 100 procent jištěno. To celé je internet a internet ovladají lidé i toho Bota musel naprogramovat člo­věk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tinka

protože se příhlašuješ e-mailem..tak proto prostě to ví

před 4496 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek