adelakum

Nevíte o nějaké stránce na internetu, na níž je možné koupit burku?

koukala jsem snad všude, ale nemužu nikde najít burku kdyby jste narazili na nějakou stránku kde se prodávají prosím o odkaz :) děkuji

kde na internetu sehnat burku

Odpovědi
Nuk nuk

Různé druhy burek, včetně klasické afghánské (a možná i něco navíc) se dají sehnat na ebay. http://www.eba­y.com/bhp/bur­qa

Pokud ale chcete nakupovat za české koruny, tak budete muset opravdu požádat někoho z muslimů.

Klaproth

Zeptej se svého imáma.

Drap

Pokud prokážeš pravou víru, vyfasuješ ji v nejbližší mešitě.

dubraro

Pro nákup na e-bay stačí česká platební karta.