Malovranec

Kde na internetu najít brigádu pro 16-ti letého absloventa základní školy v Praze?

Příští rok jdu na gymnázium a rád bych nějak využil prázdniny a ještě něco si vydělal :)

Odpovědi
Photoguy

Já bych se poptal známých, skus to a uvidíš jestli děkdo známý nebo z rodiny tě nemuže zapojit do brigády :)

anonym

Hledej pracovní agentury (případně studentské pracovní agentury), na webech super-hyper (ti poměrně často shání ´doplňovače regálů apod.), dej si poptávku (a prohlížej nabídky) na jobs.cz…
😉
V Praze by to neměl být až takový problém.