Lilix

Kde na internetu najdu online satelitní snímky celé planety?

Nemyslím google mapy,kde jsou snímky několik měsíců nebo i let staré,hledám stránku, na které uvidím několikrát denně aktualizované snímky třeba z družice..jestli tedy něco takového je vůbec dostupné..nic se mi nepodařilo najít.Děkuji.

Odpovědi
anonym

No na internetu online ne, ale je na to program : Google Earth, můžeš tam najít jakékoli misto na zemi: tvůj dům, niagarské vodopády apod. Určitě doporučuji

Cohen

Přístup k těmto aktuálním online snimkum cele planety maji jen vlady a armadni organizace. bohuzel…