DusanOrlik

Kde (na internetu),jsi mám objednat Pentaque?

Zdravím,chtěl bych koupit opravdu dobré pentaque-6.koulí-ne žádné šunty.Můžete doporučit kde?Díky
Doplňuji:
OK,oprava: Petaque :D

Nejlepší odpověď
www

Vyber si:

Zdroj: www.google.com/m?cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&q=Pe­taque+k%C4%8D

Další odpovědi
barnajka

Teda, ehm…nechci dělat chytrou, ale…není to ani Pentaque, ani Petaque,.. jenomže ani ne Petangue.

Jediná správná varianta je Pétanque.
Takže opravdu pozor na to, co budeš objednávat ;)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/P%C3%A9tan­que

anonym

Byla bych opatrná, co si to vlastně chci objednat, pokud známou hru pocházející z Francie, tak to bude spíše petangue. (čtěte petank)

anonym

Ještě jednou PETANGUE