zzzzz

Kde na dovolené v ČR se vám nejvíc líbilo? A co konkrétně?

Odpovědi
larios22

Líbilo se mi ve Znojmě :) zámek lednice :)

pusinka50

V Českém Krumlově v Jižních Čechách, jeho zámek a historická část města, opravdu hezký zážitek.

mikee.nikee

Doporučil bych Český krumlov. Např. muzeum voskových figurín, památky. :)

Jarda Milský

Mně osobně se asi nejvíce líbilo na dovolené, kterou jsme s manželkou absolvovali bez dětí minulý rok – navštívili jsme vinařskou oblast, kde jsme si v obci Pavlov našli nádherné ubytování: https://www.pen­sionflorian.cz/ a byli jsme skutečně nadmíru spokojeni. Kam se hrabe dovolená strávená pod slunečníkem na pláži 😉