Drap

Kde můžu získat sazenice pivoněk ?

nejraději tento druh
http://letecka­posta.cz/517063805

Nejlepší odpověď
anonym

A kdyby k té pivoňce byla i bůčkovice, nemělo by to chybu. 🙂
P.s. drape, lepši by byl přímý odkaz fotky. Je to rychlejší a bezpečnější.
P.s.II. Jugar, kroť se ! Otázka je zařazena správně a je na každým zda ji přijme nebo ne!
Doplňuji:
Možná věkem stoupá blobost a klesá inteligence, ale jak vidím, ty už takovou tendenci máš a to jsi o pár desítek let mladší.
Výňatek kodexu : Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.

Další odpovědi
briketka10

žeby v hospodě 😁

marci1

Ty krásně vykvetly ! 🙂

johana 56

Super.Třeba se ujmou i tyto

http://www.to­precepty.cz/re­cept/36947-copanky-z-bucku/%22=

anonym

Proč sem vkládáš takový nesmysly?Kolik ti je let proboha?Myslel jsem,že jsi normální chlap.

Zasad si lahváč a pořád zalévej,snad tě něco pak trkne,když to doposud tak nebylo!
Jugar
Doplňuji:
Pro Barbakan,snad tazatel nemá až tolik let,aby mohl vkládat tokové pubertální nesmysly,ale možnáí s věkem stoupá blbost a klesá intelegence!