Sea

Kde můžu sehnat tvrdé bílé kartičky na výrobu vlastní karetní hry?

Něco ve stylu kartiček ze hry Labyrinth či carcassonne,ale čisté, bílé, aby byly pevné a nelámaly se jako papír. Dá se to někde sehnat za rozumnou cenu?Tzn. tak max do 199,–. Zatím jsem na nic takového nenarazila. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
T-ess

http://www.edu­caplay.cz/Shop/Vyt­varni-pomucky-Kreativita/81/Vy­kresy-karticky-skicare/2068/Hraci-karty-velke-vytvor-si-vlastni/ Něco takového?

with.love

napadá mě leda tak si jít koupit nějaké prázdné, jaké bývají ve hrách když se jiné ztratí. ale nevím jestli se to prodává…koukni se prostě do papírnictví nebo hračkářství. nebo ve výtvarných potřebách bych to hledala.