Omnipotence

Kde můžu sehnat Autodesk Sketchbook?

Mám program Alias Sketchbook Pro, ale ten mi nestačí, protože v něm mnoho nástrojů chybí (například nastavení symetrie). Kde bych prosím mohl sehnat Autodesk Sketchbook?
Doplňuji:
jirkec: Tobě se nainstaloval sám? A co máš za operační systém? Já mám Windows Vista.
Quimby: Děkuju, ale tam je to docela drahé. Sháním plnou verzi zdarma.

Nejlepší odpověď
Quimby

Tady: https://www.sket­chbook.com/
Doplňuji:
65 Dolarů za program of Autodesk vážně není drahý, když se koukneš kolik stojí ty ostatní.
No, tak to budeš muset někte zpirátit a to za tebe hledat nebudu, ale určitě to na torrentech nebo někdě najdeš.

Další odpovědi
jirkec

Mám pocit, že se mi automaticky nainstaloval buď s AutoCAD nebo Inventorem