s1066

kde mužu podle VIN najít elrktronickou servisní knížku

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jde na stránkách třeba MPSV, zkontrolovat, zda auto není kradené.

Podle VINu to jde dohledat pouze v autorizovaném servise, a to jedině pokud má vozidlo pravidelné prohlídky v autorizovaném servise (což nemusí).

Existuje také CEBIA a tam by si něco zjistit mohl, ale úplná servisní knihy všech aut mít nebudou. Někdo hned po záruce přestane servisy navštěvovat a tím serviska v podstatě „končí“.

http://www.ce­bia.cz/

Doplňuji:
Na stránkách MV ministerstva vnitra 🙂 Už se mi ty naše státní orgány pletou, je jich hodně 🙂