50centes

kde můžu koupit grillz

na horní a spodní čelist

Odpovědi
Damiana

Grillz (nebo také grills, či fronts) můžeš určitě pořídit ve stomatologických centrech, která se zabývají zejména estetickou stomatologií a jsou ochotni svým klientům vyjít vstříc i s takovými „blbinkami“. 🙂
Pozor, tyhle dekorativní vsadky ale mohou dost poškodit vlastní zuby.
Zkus se zeptat třeba v Evropském centru stomatologie – dělají i fazety, korunky, náhrady a podobné vychytávky, tak určitě i grillz.
http://www.ec­spraha.cz/?gclid=C­Kv_0eWIma8CFUh­G3wodBSksxQ