sipajda10

Kde momentalne se nachazi Jan Vinš narozen rolu 1988 ve městě aš

Jan Vinš se narodil okolo roku 1988 ve mestě Aš má bratra jménem Patrik Vinš,otec se jmenuje Jan Vinš starší

Nejlepší odpověď
quentos

Pravděpodobnost, že by to ze zdejší komunity někdo věděl, je mizivá. O pomoc s hledáním můžete požádat např. pořad „Pošta pro Tebe“ České televize; pokud zmizel, je členem Vaší rodiny a domníváte se, že by mu mohlo jít o život, obraťte se na policii.

Další odpovědi
anonym

Hledej : http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Vin%C5%A1%20Jan/hus­tota/