ReHu

Kde mohu zažádat o trvalé povolení k vjezdu do objektu, kde ze dopravní značkou zakázán vjezd, povoleno pouze obsluze?

obsluze. V objektu mám firmu a vykládám materiál a nakládám zboží. Mám na mysli např. označení auta Dopravní obsluha.

Nejlepší odpověď
led

Na Slovensku sa to vybavuje na Magistráte dopravné oddelenie. Myslím, že obdobné je i v ČR.

Další odpovědi
martina1

Na Městském úřadě,alespoň mi na náš Obecní chodíme pro všechny povolenky do zákazů vjezdu,jen do KRNAPu musíme přímo na Správu KRNAP,ale to se vás netýká.
Doplňuji:
Zeptejte se opravdu na úřadě,protože my,ikdyž bydlíme v zákazu vjezdu,tak stejně musíme mít na autě nalepenou povolenku,podle Pondělí tomu tak není,ale je.

pondělí

pokud v zákazu je bydliště nebo provozovna,tak podle vyhlášky povolení nemusí být,ale informujte se u majitele cesty,v dnešní době to nemusí být vždy obecný/i/,uřad