Kde mohu zakoupit čuškopek?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se u nás nedá koupit. Ale našla jsem toto:
V Bulharsku sa dá kúpiť za 15 až 20 €, a možno nájdete aj eshop, ktorý ho pošle na Slovensko – hoďte do googlu "чушкопек.

Pro jarni155: Každá bulharská rodina vlastní špeciálny prístroj – čuškopek, v ktorom sa paprika vďaka šamotovej vložke upečie rýchlo a ostane šťavnatejšia ako po pečení v rúre.

Zdroj: http://varecha­.pravda.sk/re­cepty/bulharsky-salat-pecenej-papriky-%D0%A1%D0%B0%­D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%B5%­D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%87%D1%83%­D1%88%D0%BA%D0%B8/1991-pouzi.html

Další odpovědi
9 řemesel

Zkuste někoho kdo jede do Bulharska.Nám tento vynikající výrobek přivezl kolega ze Sofie,ale u nás fakt nevím.My ho sháněli dlouho a neúspěšně.Snad nějaký internetový obchod…Hodně štěstí se sháněním, stojí to za to.Ne to shánění , ale čuškopek.

anonym

A co je cuskopek?
Doplňuji:
Ananas moc diky,to jsem jeste nikdy nevidela ani neslysela!

mosoj

Čušte – to také neznám !

1/2 bulhar

Dobrý den

kdo hledá „čuškopek“ zkuste

https://www.bal­kanskepotravi­ny.cz/Pec-na-papriku-d121.htm

na objednávku