kde mohu využít studium psycologie a klinické psychologie

Nejlepší odpověď
Hlada

Uplatnění studia psychologie je v různých poradnách, personálních odděleních a agenturách při výběru uchazečů, testování lidí pro profese, kde je to vyžadováno, vlastní publikační činnost, přispívání do novin a časopisů a t.d. Klinický psycholog může najít uplatnění ve zdravotnictví v poliklinikách a léčebnách.
Zaměstnání v oboru se hledá mimořádně obtížně, vlastní podnikání je téměř vyloučené, lidé nejsou ochotni za tyto služby platit.