rudolf.th

Kde mohu stáhnout dokumentární film „Tajná inkvizice – dějiny inkvizice“?

Jedná se o třídílný německý dokumentární film, který odvysílala STV2 ještě v listopadu roku 2004.
Doplňuji:
Děkuji ti za odpověď „Pájo“. Jen bych potřeboval alespoň titulky mít v nějakém, pro mě srozumitelném jazyce (čeština, slovenština).

Nejlepší odpověď
Pájo

Zadejte si do vyhledávače heslo – název dokumentu v ogiginále, tedy:
ZDF – Doku »Die geheime Inquisition« (3 Teiler – Komplett)
nebo jedn. dílů:
Die geheime Inquisition – 01 – Feuer des Glaubens
Die geheime Inquisition – 02 – Kerker des Geistes
Die geheime Inquisition – 03 – Wächter der Kirche

Doplňuji:
Díly (v němčině/an­gličtině) jsou i na You Tube:
http://www.you­tu.be/results?se­arch_query=Di­e+geheime+Inqu­isition+-+Teil+&oq=Die+ge­heime+Inquisi­tion+-+Teil+&aq=f&a­qi=&aql=&gs_sm=s&g­s_upl=73478l769­61l0l78373l2l2l0l0l0l0l4­81l795l3-1.1l2l0

Pájo

V tom případě hledejte nejdříve titulky (angl. – slov./čeština) podle angl. názvů:
The Secret Inquisition – Flames Of Faith
The secret inquisition – Dungeon of the Spirit
The Secret Inquisition – Guardians of the Church
Pokud budou titulky, zkuste pohledat i TV série. Na placených servrech jsou, neplacené uložení jsem zatím nenašel.