Ondrej01

Kde mohu najít rodné číslo živnostníka/pod­nikatele/firmy?

Potřebuji to. Všude je uvedeno pouze datum narození. Moc děkuji.

suaeda: a kde? opravdu jsem prošel co šlo..

Odpovědi
Tw!st

RČ nevím zda by bylo veřejně dostupné, IČ by jsi mohl ale najít poměrně snadno.

suaeda

IČO lze najít na aresu, nebo na justici snadno. Co se týče rodných čísel tak ty byly na internetu před časem znepřístupněny, ale některé se dají při troše hledání najít. Jak u společností (akciovky, spol. s r.o.) tak někdy i u plátců DPH.

da ny

Ideálně by Vám ho měl uvést sám .......
Plátci DPH mohou mít na fakturách/smlou­vách/razítku uvedeno DIČ = RČ.
Při bankovním převodu peněz u podnikatelského účtu je ve výpisu/přehledu příjemce vždy RČ plátce.