☮ Vašek

Kde mohu najít aktuální přehled zahraničních diet?

Rád bych měl seznam zemí a odpovídajících diet, když člověk jede do které na služební cestu. Nevím, jestli existuje nějaký správnější název pro tyto náhrady, ale podle klíčového slova „diety“ jsem na Internetu našel jen 3 a více let staré seznamy, v nichž například Slovensko ještě má uveden údaj v SKK apod., což tyto tabulky činí značně nepoužitelnými. Děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
kazisvět

Sazby zahraničního stravného pro rok 2009 řeší vyhláška Ministerstva financí ČR č. 417/2008 Sb.
Stravné pro jednotlivé země najdete ve zdroji.

Zdroj: www.businessin­fo.cz/cz/clanek/da­ne-ucetnictvi/sazby-zahranicniho-stravneho-v-roce-2009/1000465/51342/