Kde mohu koupit ve městě Cheb utopence velké do provozovny prosím?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nevím, jak přesně je otázka (bez interpunkce) myšlena, ale utopence mají snad v každém obchodu, nebo se je vyplatí udělat doma.

Další odpovědi
anonym

Cheb neznam,i kdyz je blizko nas,ale pokud je to do provozovny,pockala bych az toho budu mit ke koupi vic,aby se to vyplatilo a zajela do Makra do Varu.

elektrikář

Makro, a lahůdkářské výrobny. Zeptejte se ve větším lahůdkářstí kde mají výrobnu.Nebo si je naložte sám vždyť to není žádná věda a budou lepší. Nebo lahudky Hamík Cheb tel 354 433 011 HAMÍK.CHEB@tiskali.cz