tony2412

Kde mi vyčistí zlatou zubní korunku od cementu a kolik to stojí a kolik dávaj za gram zubního zlata?

Myslím tím v Praze,a stejně mě můžou okrást když tomu nerozumím jak kvalitní to zlato je…

Nejlepší odpověď
gecco

Zubní zlato ti vyčistí každá zubní laboratoř – na poplatku se domluvíš na místě (podle pracnosti).
Výkupní cena zlata je závislá na ryzosti – tu ti řekne každej slušnej zlatník.
A výkup zlata Praha – https://www.go­ogle.cz/search?q=v%C3%BD­kup+zlata+Pra­ha+&client=ope­ra&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&oq=v%C3%BDkup+zla­ta+Praha+&gs_l=he­irloom-serp.12...202324­.202324.0.204090­.1.1.0.0.0.0.0­.0..0.0....0.­..1ac.1.34.he­irloom-serp..1.0.0.nfjm7Kt3E­zY …
😉