smutnydrak

kde mi udělají novou rukojet na sekeru Fiskars?

Doplňuji:
a stejně jsem se dověděl ůplné hovno…

Nejlepší odpověď
venkovan

klasickou sekyrou od Fiskarsu nesmíte mlátit při sekání obráceně. Topůrko se lehce zlomí.
Doplňuji:
Prakticky všichni poradili. Zkusit reklamovat u prodejce či přímo u zastoupení Fiskarsu v ČR. Takže mnoho rad bylo užitečných. Otázka je, zda reklamaci přijmou.

Další odpovědi
jari

Mám li být upřímný tak my máme hobby sekeru FISKARS už asi 7 let a je v pohodě.Vy jste jí zlomil?Pokud ano a máte od ní papíry měla by být neustále v záruce
Tudíš se záručním listem do prodejny,kde jste jí koupil a nebo ale nevím to jistě do značkové prodejny HUSQVARNA.

stana73

Jak se vám to draku povedlo,když má být nezničitelná? A jak píše kolega-určitě je na ní záruka aspoň 10 let (jestli ne víc)

jendahun

Taky jsem ji zničil,nezniči­telnou potvoru.Asi reklamovat,když na ní dávají takovou dlouholetou záruku.Nesmíte ale říct,že jste s ní mlátil po železném klínu,jako já.Od té doby používám jedině laminátové sekery Made in China.Opravdu nezničitelné.

kablik

přečti si důklaně záruční list, na rukojeť se asi záruka nevstahuje, nakonec si ji vyrobíš a sám nasadíš…

Gabe

Nikdo ti ji nevyrobi.V navodu je psano ze se nesmi pouzivat jako kladivo.Pokud jsi ji zlomil timto zpusobem,jinak se ti to nepodari,tak ji rovnou vyhod a kup si novou.Reklamaci ti neuznaji.Asi jsi ji neplatil vid?Jinak by sis na ni daval pozor.