flodur

Kde máte vy položený notebook?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213175-prace-s-notebookem-na-stehnech-zpusobuje-syndrom-opecene-kuze.html

Nejlepší odpověď
BEAES

Většinou na stolku, popřípadě když ležím, tak na břichu.

Další odpovědi
verka

Taky jsem to četla. Přesně ho mám na stehnou, ale zase nemusím topit, hezky to hřeje.

panenka

Před chvílí jsem si tento článek četla a normálně jsem tomu nemohla uvěřit,že se něco takového může stát.Já ho mám naštěstí položený v obyváku na stolku.