Kde máte umístěnou postel ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

šumák

ani jedno, od obojího je zhruba stejně daleko. Je zkrátka u zdi ;{)>

Další odpovědi
trpaslicek

šumák

Doplňuji:
Mame ctvercovy pokoj a ctvercovou nafukovaci postel ktera zabira temer cely pokoj ale je proste u steny a naproti je skrin.. hned pod oknem je topeni takze tam postel byt nemuze a zasuvku mame u skrine naproti postele.

Emefej

šumák

V ložnici.

anonym

u zásuvek

Doplňuji:
(šumák taky)

Agneta

u okna

tak na zásuvky pozor…nejnebez­pečnější jsou do půl metru:D
Doplňuji:
(elektrosmog)

Nazdar Bazar

u zásuvek

U okna i u zásuvek.

redy

šumák

Usínám s muzikou,tak zásuvky a u okna a naproti dveře a na hoře strop 🙂

Rocker

u zásuvek

Doplňuji:
Máme letiště,které se na den sklapne na zed' a vypadá jako skříň.Na obou stranách jsou zásuvky.

Putin

u zásuvek

Doplňuji:
Kdyby mi do očí u okna nesvítila pouliční lampa, to by bylo fajn, byl bych u okna.

Poklička

u zásuvek

Mozeq

u okna

Doplňuji:
V létě otevřu okno a je příjemný vánek, v zimě zavřu a pod okny je topení 🙂

Prokop Buben

šumák

Nevíteto?

u zásuvek

U zdi, okno je naproti nohou postele 🙂

PetrXY

šumák

Doplňuji:
Většinou doma…

bulík

vždy na zemi