Miroslavst

Kde máte ten den D? Vysvětlíte proč si v televizi dělají co chtějí a nevysílají co inzerujou?

Nemají vysílat co měli?

Nejlepší odpověď
ReHu

Den D s Odpovědi.cz budou až příští týden:-).

Další odpovědi
panenka

Taky jsem hleděla že to napsané bylo ale nedávaly to je to divné

anonym

jenže v tom odkaze nebyly přímo uvedeny tyto otázky a přímo tento servr,byly tam uvedeny otázkya ty mohly znamenat jakékoliv otázky a odpovědi

quentos

já zas čekal Máte slovo s M. Jílkovou a místo toho byla Kriminálka Paříž, taky jsem čuměl. Tedy vlastně nečuměl, vypnul jsem to.

standa

6.díl III.řady pořadu „Den D“ bude až příští čtvrtek, dnes byl 5.díl 🙂

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/102977183­98-den-d-iii-rada/310292320­260006-den-d/

Rocker

V poslední době se to stává čímdál častěji.Nechápu,jak si to můžou dovolit,obzvlášť na ČT,kterou všichni platíme.

BEAES

Alespoň jsme se dozvěděli něco o Aukru :o))

hanulka11

Já na to úplně zapomněla, takže jsem ale o nic nepřišla.