žabička

kde mám zaslat protokol o dopravní nehodě ?

měl jsem nehodu banální sepsali jsme protokol a já jakožto viník nehody mám odevzdat protokol na příslušnou pojištovnu problém je v tom,že je v praze a já jsem z ostravska můžu ji poslat poštou ?

Odpovědi
spooky

Pojišťovna by měla mít v takových to případech telefonní linku ( většinou bývá bezplatná) kde tu nehodu můžete ohlásit taky. Pokud u toho byla i policie – protokol si převezme pojišťovna od ní. Jinak by mělo stačit ji poslat poštou. Ale raději bych zavolala na tu linku, je to jistější.