Avatar uživatele
Nazzdar

Kde mám založit webovou stránku a jak bych ji měl propojit s Webhostingem?

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde mám založit Webovou stránku a jak bych ji měl propojit s WebHostingem? Díky za případné odpovědi a rady :)

Zajímavá 0 před 2947 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Webová stránka se zakládá na tom webhostingu. Víš aspoň rámcově, co webhosting znamená? Dál případně v diskuzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nazzdar

No, úplně ne.

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Webhosting je to, že tobě /tvůrci stránek poskytne hostování webu. To znamená, že ti vyhradí někde v serverovně server (počítač, který bude posílat ten webový obsah přes internet, když si stránku někdo zobrazí v prohlížeči), v serverovně proto, že to tam funguje 24h denně, je tam nějaká obsluha, která dohlíží na případné poruchy a je tam velmi rychlé připojení na internet. Ten server má na sobě podpůrné programy, které můžeš (ale nemusíš) využít, hlavně tedy nějakou kapacitu na pevném disku, pak taky služby – emailovou/-é schránku/-y, sql databázi, PHP, alias hosting, doménové služby, je toho hodně. Některý webhosting se platí nějakou roční sazbou, některý je zdarma – má třeba omezené ty zdroje, co jsem vyjmenoval a „hojí“ se tím, že ti na tvé stránky vpašuje nějakou reklamu.

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazzdar

Potřeboval bych aby tam bylo hodně místa na ukládaní.

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazzdar

Jaký webhosting bys mi doporučil?

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ronnie3697

www.webzdarma.cz
Máš tam 500 MB a musíš počítat se vloženou reklamou na stránce, aby si na tobě nějak vydělali :)

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nazzdar

Potřeboval bych aby tam bylo hodně místa na ukládaní.

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ronnie3697

Popřípadě si dej na google webhosting zdarma a najde ti to spoustu stránek. Určitě budou i s větším pracovním prostorem.

před 2947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek