Kde mám založit webovou stránku a jak bych ji měl propojit s Webhostingem?

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kde mám založit Webovou stránku a jak bych ji měl propojit s WebHostingem? Díky za případné odpovědi a rady :)

Odpovědi:

Stříbrný

Webová stránka se zakládá na tom webhostingu. Víš aspoň rámcově, co webhosting znamená? Dál případně v diskuzi.

Diskuze k otázce

Nazzdar

No, úplně ne.

Stříbrný

cochee

Webhosting je to, že tobě /tvůrci stránek poskytne hostování webu. To znamená, že ti vyhradí někde v serverovně server (počítač, který bude posílat ten webový obsah přes internet, když si stránku někdo zobrazí v prohlížeči), v serverovně proto, že to tam funguje 24h denně, je tam nějaká obsluha, která dohlíží na případné poruchy a je tam velmi rychlé připojení na internet. Ten server má na sobě podpůrné programy, které můžeš (ale nemusíš) využít, hlavně tedy nějakou kapacitu na pevném disku, pak taky služby - emailovou/-é schránku/-y, sql databázi, PHP, alias hosting, doménové služby, je toho hodně. Některý webhosting se platí nějakou roční sazbou, některý je zdarma - má třeba omezené ty zdroje, co jsem vyjmenoval a "hojí" se tím, že ti na tvé stránky vpašuje nějakou reklamu.

Nazzdar

Potřeboval bych aby tam bylo hodně místa na ukládaní.

Nazzdar

Jaký webhosting bys mi doporučil?

Pokročilý

Ronnie3697

www.webzdarma.cz
Máš tam 500 MB a musíš počítat se vloženou reklamou na stránce, aby si na tobě nějak vydělali :)

Nazzdar

Potřeboval bych aby tam bylo hodně místa na ukládaní.

Pokročilý

Ronnie3697

Popřípadě si dej na google webhosting zdarma a najde ti to spoustu stránek. Určitě budou i s větším pracovním prostorem.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.