dagmarka111

kde mám tady hodnotit otázku,jsem tu poprvé Děkuji

Odpovědi
BEAES

http://www.od­povedi.cz/tipy/jak-funguje-hodnoceni-odpovedi

BENYTA

Když ted klikneš u palečku, dáš mi bod, ale pozor, zatím jich máš jen 25 na den, tak dobře vybírej komu…!:-)

anonym

pod otázkou je hvězdička šedá když na ní klikneš tak udělíš bod a je zlatá to samé u odpovědí pod ní je kolečko klikni na něj tím zezelená a dotyčnému jsi dala bod

Elk

A když je ta otázka zajímavá, tak se dá taky označit, ale pouze po přihášení na Facebook – ukáže se to samo a vyžádá si připojení.