Stingo

Kde mám sehnat kolečko do košíku do supermarketu?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tam, kde dělají náhradní klíče. Koupila jsem 2 kolečka pohromadě za 20 Kč.

Další odpovědi
Drap

Použij pětikorunu. Kolečko si můžeš občas i někde koupit. Bývá spojeno s přívěskem a podobně. často jsou tyto kolečka u reklamních předmětů různých firem. Další způsob jak ho získat, je možnost vyrobit si ho.

klumprt

Já myslím, že v Kauflandu na infopultu mě stálo asi 17 Kč.

cochee

On se dá použít i FABkový klíč, takže si vem z nějakého zámku, který už nejlépe neexistuje, aby tě případná ztráta nemrzela. Samozřejmě nesmíš mít ten klíč na kroužku, to ti do toho vozíku nevejde. Jinak – Klumprt – já ho tam dostal zadarmo?! (nebo to bylo v Tesco? Už nevím…)