Avatar uživatele
Ciss

Kde mám sehnat brigádu?

Už jsem vážně zoufalá, žádnou brigádu nemůžu najít, na internetu hledám každý den něco. V okolí ve firmách jsem se ptala. A nic.. = (
Doplňuji:
Je mi 18, pardubický kraj, praxe minimální. Ale kde mám praxi získat, když mi nikde nedajjí šanci = (

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ciss

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Záleží také na tom,kolik je Ti let,jaký druh brigády hledáš,v jakém místě bydlíš,atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Outcast

Co říkáš chmelu? Poslední místa tak honem.. http://www.chme­lovabrigada.cz/chme­lovabrigada/skli­zen_chmele.html

Zdroj: www.chmelovabri­gada.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V letošním roce firmy letní brigády téměř nenabízejí, většinou to řeší z vnitřních zdrojů. Údajně je celorepublikově poměr až 60 adeptů na 1 volnou brigádu.
Ale obchodní řetězce brávají průběžně na obligátní posily a zástupy za dovolené na pokladní, doplňování zboží apod.
V tvém případě leda zkusit přes různé osobní kontakty, u firem rodičů a známých.
Jinak ten chmel, jiné sezóní práce nebo se otevřel pracovní trh v sousedních zemích.
Doplňuji:
Pokud jde o získání praxe na Jobs je fůra příležitostí v podrubrice neziskovky a dobrovolníci. Navíc je tam šance po čase získat i smlouvu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jít na úřad práce, vysvětlit špatnou finanční situaci, a nějak „diplomaticky“ donutit úřednici, aby tě zaměstnala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
robotjawa

poradím: do googlo heslo: rozesílání e-mailu:a… některé firmy nabízejí až 5kć/email, tj rozesílaš email s reklamami

jinak dalších možností je… ale spíš pro opačné pohlaví (krumpáč a lopata)..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je otázkou jakou brigádu sháníš a co máš za školu, respektive některé školy mají nějaké odborné zaměření.
Nicméně v létě bývá dost práce v zemědělství, lesnictví a ve veřejné zeleni obcí. Takže třeba se zeptat na úřadu zda někoho neshání (technické služby) a nebo zda někoho neshání firmy které obci dodávají práce.
A potom klasika – obchodní společnosti na doplňování zboží do regálů. Ale to je často jž obsazené.
A když se nic nepovede, tak třeba jet na nějakou letní pracovní akci, kde alespoň člověk za práci dostane najíst a ještě si užije srandu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek