Avatar uživatele
natalysa

Kde mám pořádat narozeninovou oslavu??

V mcdonalds už jsem měla.Ale někde jinde né doma.

Doplňuji:
pronájem bazénu je drahej.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

V plaveckém bazénu

a kdo vydrží nejdéle plavat pod vodou a doplave zároveň nejdál tak bude mít právo první ochutnat narozeninový dort

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

v Ostravě na ulici Přednádraží :D tam najdeš kámošů co se rádi připojí :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
krum

Zkus najít nějakou dobrou restauraci, oslavy jich pořádá spousta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, k oslavám narozenin i jiných příležitostí mám poněkud vlažný vztah. Když už ta oslava stojí za to (kulatiny, stříbrná, zlatá, diamantová svatba, úspěšně dokončený rozvod, zdárně provedený převod mnohamilionového majetku bez rizika vzetí do vazby), tak bych volila úměrně ke svým možnostem restauraci odpovídající cenové kategorie. Narozeniny mimo kulatá výročí bych si s kamarádkami (kamarády) oslavila někde v klubu nebo doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zamluv si nějaký salonek v restauraci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ven.cik

Doma na zahradě a pořádně se s kamarádama zlejt…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

mno…tak jestli máte větší zahradu, tak uspořádej párty! :) pozvy JEN kamarády…udělej to zajímavý, postav tam ňáký pevný težký slloupky, omotej je bareným hadem nebo svítivím a tak,,, 🙂

já sem nedávně mámě prohlásila že až mi bude 15 a víc, tak na zahradě uspořádám párty. Chtěla jsem ji naštvat protože všude ve filmech a tak je, že mámy řeknou „ani ve snu mladá dámo!!“ :D a ona mi s radostí řekne „Jó, a já vám budu vařit jídlo!!“ :'D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
škubánek

Pronajmout si na jeden večer nějaký klub s DJ, občerstvením atd.. ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karel Brož

Já bych z vlastní zkušenosti doporučil tu úplně nejjednodušší a zároveň nejlevnější variantu – uspořádat si narozeninovou oslavu doma (ideálně v teplém počasí na zahradě) 🙂 Přípravy bych hlavně nenechával na poslední chvíli, aby sis pak mohla užít samotnou oslavu. My máme pro tyto případy v garáži složený zahradní párty stan od https://www.ten­tino.cz/ , který se perfektně hodí pro jakýkoliv typ zahradní sešlosti 🙂

Nový příspěvek