Avatar uživatele
Lenjička

Kde mám nejbližší možnost inline dráhy, když bydlím na Skalce?

Nedávno jsem se přestěhovala do Prahy a ráda bych využila všech možných sportovních vyžití, která jsou zadarmo 🙂 Kam chodit bruslit? Je někde taková ta venkovní posilovna? Děkuju 🙂
Doplňuji:
Tyhle stránky si umím taky najít 🙂 Jde o to, že nechci všechno hledat na mapě a koukat jak je to dostupné. Všeobecné odpovědi jsou pro lidi, co neumějí používat google, ale ne pro lidi, kteří potřebují vědět něco, co potřebuje zkušenosti 😛

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Terryle, dědapetr, anonym před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

V Praze je nejoblíbenější trasa z Podolí do Braníka na Vltavském nábřeží, několik km asfaltu mezi stromy a u vody po rovině.
Nová dráha je v Běchovicích a pár nových slušných cyklostezek.
Nejbližší od Skalky je Hostivař A226 a podél Botiče a Hamerského rybníka v Záběhlicích A23.
Nejsnáze najdeš na mapy Seznam, přepni na turistickou a stezky se ti zobrazí barevně i s očíslováním.
P.S. Možná by to chtělo trochu méně arogance a nedůtklivosti. Když potřebuji poradit a dovolávám se ochoty druhých, je vhodné být slušný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
151kbar151

Což takhle najít nějakou rovnou cykloztesku, s asfaltem, a málo provozem. Já tak u nás jezdím-od teplárny až do Troubek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Praha Dubeč – Ze stanice Skalka lze dojet autobusem do Dubče, kde je kvalitní asfaltový povrch u Slatin. Okruh opisuje rybník a pokračuje ulicí Netluckou, kde platí zákaz vjezdu aut. Dál lze jet po cyklotrase například do Uhříněvsi, Hájku případně k Podleskému rybníku, kde je kvalitní koupání.

http://lto.blog­.cz/0608/tipy-na-in-line-brusleni-v-praze

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek