Bronzový

Kde mám nejbližší možnost inline dráhy, když bydlím na Skalce?

Nedávno jsem se přestěhovala do Prahy a ráda bych využila všech možných sportovních vyžití, která jsou zadarmo :-) Kam chodit bruslit? Je někde taková ta venkovní posilovna? Děkuju :-)
Doplňuji:
Tyhle stránky si umím taky najít :-) Jde o to, že nechci všechno hledat na mapě a koukat jak je to dostupné. Všeobecné odpovědi jsou pro lidi, co neumějí používat google, ale ne pro lidi, kteří potřebují vědět něco, co potřebuje zkušenosti :-P

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

V Praze je nejoblíbenější trasa z Podolí do Braníka na Vltavském nábřeží, několik km asfaltu mezi stromy a u vody po rovině.
Nová dráha je v Běchovicích a pár nových slušných cyklostezek.
Nejbližší od Skalky je Hostivař A226 a podél Botiče a Hamerského rybníka v Záběhlicích A23.
Nejsnáze najdeš na mapy Seznam, přepni na turistickou a stezky se ti zobrazí barevně i s očíslováním.
P.S. Možná by to chtělo trochu méně arogance a nedůtklivosti. Když potřebuji poradit a dovolávám se ochoty druhých, je vhodné být slušný.

Další odpovědi:

Pokročilý

Což takhle najít nějakou rovnou cykloztesku, s asfaltem, a málo provozem. Já tak u nás jezdím-od teplárny až do Troubek.

Zlatý

Praha Dubeč - Ze stanice Skalka lze dojet autobusem do Dubče, kde je kvalitní asfaltový povrch u Slatin. Okruh opisuje rybník a pokračuje ulicí Netluckou, kde platí zákaz vjezdu aut. Dál lze jet po cyklotrase například do Uhříněvsi, Hájku případně k Podleskému rybníku, kde je kvalitní koupání.

http://lto.blog.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.