alexandra

Kde mám lištu?

Používám Mozillu Firefox a Windows7.Něco jsem omylem zmáčkla a nemám nahoře lištu,kde mám všechno.Vím,že se tam někde kliká pravý TM,ale nic se mi neukazuje.Jde to i jinak???? Nemám tam nic, ani nástroje,ani záložky ani domů,atd.
Doplňuji:
Když vypnu internet a znovu zapnu,tak tam pořád nic nemám.

Nejlepší odpověď
casey

zmackni F11

Další odpovědi
Danča84

To se mi stalo taky, pomohlo vypnout okno s internetem a zapnout znovu (já vim, ztratíš tím všechny stránky co jsi měla otevřené, ale na nic jiného jsem nepřišla). Mám internet explorer.

Džanička

Já mám zase problém s tím, že mám lištu nalevo v sloupci, prostě na straně.. Děti mi něco zmáčkly, ona mi tam skočila a já nevím jak jí dostat zpátky dolů..

led

Pre Džaničku,
kliknite si ľavým tlačítkom myši na prázdnu časť lišty, držaním si ju presuňte dole a pustite.
Hotovo

alexandra

Když zmáčnu F11,tak tam nemám vůbec nic.Tak jsem tam měla aspoň tu lištu s tím,zavřít a minimalizovat.tak zkuste něco jiného.Díky