haniya

kde mám hledat chybu, že se mě nechce spustit google chrome, který jsem si stáhla z internetu? mám window7. děkuji

Doplňuji:
pro „geOrge“ děkuji za radu. zdárně nainstalováno a funguje tak jak má.

Nejlepší odpověď
anonym

na této stránce si přímo vyberete zaškrtnutím software, hned první je chrome … (ačkoliv není na škodu vybrat všechen co tam je).
http://pack.go­ogle.com/

spustíte instalátor, ten programy stáhne a nainstaluje … postupně ukazuje průběh instalace (tento instalátor se později bude starat i o automatické aktualizace vybraného softwaru, to jen na okraj)

nové ikony se objeví ve start nabídce i přímo na ploše

… kde konkrétně tento postup selže ?

Další odpovědi
PostApMan

Trochu podrobněji prosím, jestli vám vyskočilo okno s chybovou hláškou nebo něco podobného. Zadala jste při instalaci jaký máte OS? (7 64bit nebo 7 32bit)