L_85

Kde mají v Praze velký výběr kalendářů a diářů???

…myslím nástěnné, stolní, diáře obyčejné, možno i e-shop, ale ne pouze pro firmy, kde bývá odběr možný jen od určité (nemalé) ceny, jde mi o jednotlivé kusy, díky! 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus se optat v obchodech:
http://www.fir­my.cz/Vse-pro-firmy/Prodejci-vybaveni-a-techniky-pro-firmy/Prodejci-kancelarskeho-vybaveni/Prodejci-papirnickeho-zbozi/Kalendare-a-diare/kraj-praha
Doplňuji:
co máš nejblíže tvému bydlišti

Další odpovědi
mojitek

Na Pavláku v průchodu do metra mají výprodeje zalevno.Mají to na stolečkách naproti trafice,jukni tam 😉