skorcovaz

Kde má Peugeot 206 CC náhradní kolo?

Ahoj, nevíte mi pls poradit, kde má Peugeot 206 CC náhradní kolo? Nemůžu ho nikde najít, našla jsem jenom nějakou trpnou sadu na rychlo zpravování defektů a už jsem se podívala snad všude..

Odpovědi
anonym

http://www.e-cat.cz/c-1088_196648/p­eugeot/206-cc-2d-09-00.html

Rada.012

jestli se nepletu tak rezerva nahradni kolo by melo byt bud v kuchru a nebo po autem ( kufru)

trucker

but je v kufru primo pod tim deklem a nebo je pod deklem sroub kterej povolis a pod autem ti vyjede rezerva.

Šmudla Rudla

Peugeot 206 CC nemá rezervu, jen právě tu lepící sadu a zápis v TP, že ji mít nemusí.