kurec

Kde ma notebook slot pro sdhc?

Nejlepší odpověď
cochee

Každý jinde, většinou na jednom z boků nebo na přední hraně. Nikdy ale zvrchu nebo zezadu. Je to jen nenápadná štěrbina, někdy označená SDHC. Například obr. ve zdroji, tam je slot na přední hraně napravo.
Doplňuji:
Zapomněl jsem dopsat: samozřejmě jsou i notebooky, které jej nemají.

Zdroj: http://4.bp.blog­spot.com/_N7rE_M­Lfrq8/TT96eZ9q0A­I/AAAAAAAAC1M/n8vku7uF­sRY/s1600/leno­vo-thinkpad-T410.jpg

Další odpovědi
Jantar2

Pokud ho počítač vůbec má tak bývá většinou na bocích nebo zepředu… U starších noteboků může být i zezadu, ale znovu opakuji že na počítači / notebooku nemusí vůbec být!