Kde lze v Brně a okolí koupit víčka ke sklenicím od malé tatarky Hellmann´s?

Nejlepší odpověď
barnajka

Na víčka od tatarek expert nejsem, ale divila bych se, kdyby na to existoval zvláštní obchod :) Zkusila bych zajít do domácích potřeb, třeba do Vichra – a zeptat se tam. Možná na hellmansky bude pasovat některý z běžně dostupných víček.
Když nepochodíš, zapoj rodinu a široký okolí. Hodně lidí skleničky vyhazuje, tak je popros, ať ti víčka schovávají.
Případně se přeptej na některým „babským“ fóru typu Mimibazar – maminky tam prodávají/vyměňují kdeco, kolikrát doslova za pár drobných.