mosoj

Kde lze u nás vidět jaboticabu ?

Doplňuji:
Já myslím celý strom. Jestli není v nějaké botanické zahradě.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tak jsem našla na googlu. Pozvánku na výstavu do botanické zahrady:

Milí přátelé,
dovolte mi, abych Vás jménem SZO ČZS Citrusáři Praha pozval na výstavu citrusů ve spolupráci s botanickou zahradou Univerzity Karlovy.

Výstava se koná v horním skleníku botanické zahrady Univerzity Karlovy, Praha 2, Na Slupi 16. Vystavujeme citrusy, subtropické, tropické a jiné zajímavé rostliny. Poskytujeme odborné poradenství (možnost roubování) a prodej rostlin.

Předpokladáme, že budeme vystavovat tyto skupiny odrůd:
Citrusy: citroníky, mandariny, pomerančovníky, kumquaty, grepy, podnožové, okrasné.
Subtropické rostliny: paw-paw, tomely, hrušky nashi, fikovníky, japonské mišpule, ananásy, …
Tropické rostliny: jaboticaba, mango, bílá sapota, černá sapota, …
Budeme vystavovat rostliny plodící nebo jinak zajímavé.

Otevřeno: 21. – 30. 9., 10 – 18 h.

Tešíme se na Vaši účast.

Další odpovědi
ten který je

Možná bych zkusil hledat v botanické zahradě,kde by mohli podat bližší informace.
http://www.bo­tanicka.cz/hlav­ni-stranka/o-nas/kontakty.html?pa­ge_id=119

Doplňuji:
Než jsem to dopsal tak už jste byl rychlejší.

marijakes

Možná v obchodě s exotickým ovocem :)

manon

Strom to zrovna velký asi nebude, ale mohli by poradit: http://www.paw­paw.cz/conten­t/view/63/9/lan­g,cz/
V botanických zahradách jsem ho nenašla.

mosoj

Vepište odpověď…http://l­eteckaposta.cz/781219213