Fyzik

Kde lze na internetu zjistit autory skladeb?

Víte, vždycky mě zajímalo, jak moc se na vzniku SVÉ hudby podíleli autoři. Ale vezměme si třeba takové video „ALEXANDRA STAN – Lemonade“. Ta paní v odkaze není určitě skladatelka, ani na bicí ani na akustickou kytaru neumí hrát, dokonce ani neumí zpívat, beztak ani si sama po sobě ten hlas poopravovat a doladit.

Jde mi třeba o ty informace, co jsou v závěrečných titulkách u filmů, nebo u dobře vydávaných CD vzadu na obalu (text, hudba, vydavatelství).

Odpovědi
anonym

Ale sám si provedl odpověď. Pokud se jedná o film, tak je uveden autor http://www.csfd­.cz/hledat/?q=+Hud­ba+a+text