Eloška

Kde kupujete ručníky?

Kde kupujete ručníky? ,nebo kde se dají sehnat kvalitní ?

Nejlepší odpověď
Rocker

V železářství:-)

Další odpovědi
verka

Nedávno jsem koupila od dealerky napohled naomak pěkné ručníky. Mají drobnou chybu, nesajou vodu. Nejkvalitnější ručníky mám zděděné, asi 30let staré. Tenkrát byla kvalita i dostupná cena. Dneska to zkuste v Jisku a vyberte něco dražšího.

hanulka11

Já mám ještě poctivé bavlněné z výbavy z r 1970,kterou mi maminka dělala od 15let/tehdy jsem žádnou radost neměla./
Kvalita se fakt pozná fungují perfektně dodneška, což se o těch co se koupí nyní nedá říct.

myslím,že prodejny VEBA mají stále kvalitní zboží.

GabulkaA

Máme tyto https://www.ba­kly.cz/zone-denmark-rucnik-50x100cm-classic-black-330072. Jsou super! Mají i jiné barvy. Doporučuju. Jsou měkké, strašně příjemné a hlavně kvalitní.

klapalfr

Já můžu doporučit třeba https://www.e­mako.cz/rucni­ky-2/ Ručníky odtud teď doma máme a jsou super. Oproti těm, co jsme měli dřív alespoň pořádně sají a nepadají z nich chlupy, takže spokojenost. 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MarciX

koupila jsem ručníky minulý rok na vánoce v eshopu www.softcotton.cz a jsem maximálně spokojená. mají i docela velký výběr

rybylka

musim souhlasit, na softcotton.cz mají nádherné ručníky i župany a pyžámka…navíc jsou to kvalitní věci