pusinka50

Kde kupujete mobil? Chci Nokii. Porovnat ho mohu pouze na internetu a zkusit vybrat, který by mi vyhovoval.

„Odešel“ mi dnes starý mobil, displej je bílý a nic na něm nevidím. Vždy jsem si kupovala mobil zlevněný od svého operátora T-Mobile v prodejně při prodloužení smlouvy. Teď toto nemohu využít, mám smlouvu na 3 roky oproti zvýhodněnému volání a sms.
Na internetu ho koupit mi nepřipadá bezpečné, člověk neví, jestli a co skutečně obdrží?
Dlouhodobě je u nás v Obchodním centru stánek s mobily, ale co když ho tam koupím a něco se s ním stane a co když stánek jako na potvoru zmizí?
Je možné mobil objednat na prodejně svého operátora?
Nebo mohu zajít do zdejší prodejny Datartu, ale Datart je myslím nejdražší, co se prodeje všech výrobků týká. Jak je těžké a zdlouhavé vybírat ho přímo na prodejně bez konkrétní znalosti určité značky?
Nemám čas někam zdlouhavě po Praze jezdit a přemýšlet o možnostech koupě.
Co byste mi poradili, kde ho koupit, kde vy kupujete mobil?

Nejlepší odpověď
iceT

Asi vás nepotěším,já chodím kupovat mobily do oblíbené zastavárny a ještě se mi nestalo,že by mobil nešel nebo nevydržel-jen jednou jedinkrát a to jsem se tady i ptala-jsem koupila mobil,který byl zablokovaný PČR,ale byly mě vráceny peníze a taky to bylo v jiné zastavárně.

Další odpovědi
briketka10

taky nemůžu poradit mě nosí každé tři roky mobil Nokia
firemní sestra máme i volání mezi sebou zdarma, ale
tenhle rok mám smolíčka, změnil se ředitel a budu si asi
muset koupit nový, denně totiž nabíjím baterii :(

venkovan

V Praze Nokii opravují budově na rohu ulice Antala Staška a Pecharova – či o kousek vedle – poznám to podle vchodu. Jméno firmy neznám – ale nebyl jsem tam už několik let
A potom v Praze je tolik prodejen. Když ne ten tvůj operátor, tak konkurenční – o nic nejde, když se nejedná o tarif.
Nicméně – nejdřív by stejně zašel k svému operátorovi – mám za to, že ve smlouvě by nový telefon za starý rozbitý měl být tolerován.

Bedy

Já si mobil kupoval vždycky za velkoobchodní ceny, protože známý má servis a já tam u něj pracuju.
Zkuste se podívat do elektra či značkové prodejny.
Ale nenechte se ukecat, abyste si koupila nějaký jiný mobil. Ono totiž prodavači ve zančkových prodejnách mají skoro nakázáno, aby lidem strkali levnější telefony s Anroidem, které kolikrát vydrží jen do konce záruční doby.

Existuje ale spousta servisů, kde nabízejí i nové mobily, tam bych se asi podíval.
Kdyžtak s výběrem toho pravého mobilu pro Vás Vám mohu pomoci (třeba přes vnitřní poštu tady). Nebo aspoň Vám můžu dát pár dobrých tipů.
Co můžu říct, tak Nokie patří mezi nejlepší a nejkvalitnější mobily. Takže doporučuji zůstat u Nokie.