Libuška123

Kde kupovat dotykové mobily?

Ráda bych si koupila mobil, nejlépe značky SAMSUNG a chtěla bych vědět o nejlepší prodejně.

Nejlepší odpověď
Elen5105

Občas mě překvapuje, že se lidé ptají na to, kde koupit věci, které lze běžně sehnat… Buď přes internet, třeba na Alze. Tam se dají snadno reklamovat a je to osvědčený prodejce nebo v normálním obchodě, kde se prodávají mobily a mobilní příslušenství. Stačí si do Googlu napsat- Prodej mobilních telefonů Praha nebo jiné město z vašeho okolí. V normálním obchodě mají plno značek a Samsung jistě také.

Další odpovědi
anonym

Nejlíp přímo ve značkových prodejnách Samsungu…
😉
Ovšem – pokud ti jde o cenu, musíš vystihnout ´akci´…
Kámoška tak koupila S4 o cca 5 % levněji, než kdekoli (včetně webu) – a s ´bezvadným´ servisem…
Jinak – pojem „nejlepší prodejna“ – je velmi neurčitý…