klerinka

Kde kromě voyo můžu shlédnout zdarma Ulici?

Zdravím,mám dotaz:Kde se dají shlédnout zdarma díly ulice nějak po 2000 díle?dík moc.Jo a voyo nechci…díky

Odpovědi
Bedy

Ulice je seriál, ne software. Pokud to tazatelka bude mít pro osobní potřebu, přečinu se nedopouští.

Nu, zkuste juknout na Youtube.com nebo na Uloz.to, věřím, že tam řadu dílů najdete – můžete si je normálně stáhnout.
Na stahování z Youtube doporučím program aTube Cacther. Je zdarma, v češtině a jednoduchý na použítí s řadou možností a nastavení.

!!Při instalaci odmítněte ASK Toolbar nebo jiné nabízené programy!!

P.S.:'Nechcete si radši otevřít okno? Nevyjde Vás to nastejno?