Bob2

Kde koupit zážitkový dárek bez problémů?

Prosím poraďte mi, kde můžu koupit zážitkový dárek. Po mé špatné zkušenosti bych rád šel do něčeho ověřeného. díky

Odpovědi
Muffz

na slevomatu jsem vzdy pochodil na vybornou (sauny, masaze, relaxacni pobyty).

dejavu

Je zbytečné kupovat zážitkové dárky u zážitkových agentur, které jeho přeprodejem navýší jeho cenu. Vyberte si konkrétní zážitek a na netu si dohledejte firmu, která ho opravdu provozuje, ušetříte až několik tisíc a vyhnete se i případným nesolidním agenturám, které by něco prodávaly a neplatily provozovateli zážitku. Tak jsem kupovala let balónem, školu smyku a řízení lokomotivy a nebyl žádný problém.

DomcaJe

Ahoj, ja nedavno kupovala na strance www.adrop.cz … narazila jsem na stranku nahodou, chvilku jsem se rozhodovala, nakonec nakup uskutecnila.. Ceny tam nejsou nijak vysoke, vse je rychle a většinou je tam spousta slev. Za me doporucuji.

Broukk

Jé a někdo kdo má už něco takovýho za sebou? co a jaký to bylo? :)

MarkettB

Já mám za sebou let balónem přes adrop. Bylo to super. Šla bych do toho znova a klidně i nova přes tuhle stránku. Neměla sem s nimi sebemenší problém.

Bob2

Dejavu: Díky za tip, zkusím se na to podívat i z téhle strany.

Bob2

Muffz: na slevomatu jsem bohužel nikdy nenašel něco, co by se mi líbilo. Asi se dívám v nesprávnou dobu zrovna nebo nevím..