Avatar uživatele
Bob2

Kde koupit zážitkový dárek bez problémů?

Prosím poraďte mi, kde můžu koupit zážitkový dárek. Po mé špatné zkušenosti bych rád šel do něčeho ověřeného. díky

Zajímavá 0 před 3085 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Muffz

na slevomatu jsem vzdy pochodil na vybornou (sauny, masaze, relaxacni pobyty).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dejavu

Je zbytečné kupovat zážitkové dárky u zážitkových agentur, které jeho přeprodejem navýší jeho cenu. Vyberte si konkrétní zážitek a na netu si dohledejte firmu, která ho opravdu provozuje, ušetříte až několik tisíc a vyhnete se i případným nesolidním agenturám, které by něco prodávaly a neplatily provozovateli zážitku. Tak jsem kupovala let balónem, školu smyku a řízení lokomotivy a nebyl žádný problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DomcaJe

Ahoj, ja nedavno kupovala na strance www.adrop.cz … narazila jsem na stranku nahodou, chvilku jsem se rozhodovala, nakonec nakup uskutecnila.. Ceny tam nejsou nijak vysoke, vse je rychle a většinou je tam spousta slev. Za me doporucuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Jé a někdo kdo má už něco takovýho za sebou? co a jaký to bylo? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

Já mám za sebou let balónem přes adrop. Bylo to super. Šla bych do toho znova a klidně i nova přes tuhle stránku. Neměla sem s nimi sebemenší problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bob2

Dejavu: Díky za tip, zkusím se na to podívat i z téhle strany.

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Muffz: na slevomatu jsem bohužel nikdy nenašel něco, co by se mi líbilo. Asi se dívám v nesprávnou dobu zrovna nebo nevím..

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek