Pokročilý

Kde koupit zážitkový dárek bez problémů?

Prosím poraďte mi, kde můžu koupit zážitkový dárek. Po mé špatné zkušenosti bych rád šel do něčeho ověřeného. díky

Odpovědi:

Pokročilý

na slevomatu jsem vzdy pochodil na vybornou (sauny, masaze, relaxacni pobyty).

Pokročilý

Je zbytečné kupovat zážitkové dárky u zážitkových agentur, které jeho přeprodejem navýší jeho cenu. Vyberte si konkrétní zážitek a na netu si dohledejte firmu, která ho opravdu provozuje, ušetříte až několik tisíc a vyhnete se i případným nesolidním agenturám, které by něco prodávaly a neplatily provozovateli zážitku. Tak jsem kupovala let balónem, školu smyku a řízení lokomotivy a nebyl žádný problém.

Ahoj, ja nedavno kupovala na strance www.adrop.cz ... narazila jsem na stranku nahodou, chvilku jsem se rozhodovala, nakonec nakup uskutecnila.. Ceny tam nejsou nijak vysoke, vse je rychle a většinou je tam spousta slev. Za me doporucuji.

Pokročilý

Jé a někdo kdo má už něco takovýho za sebou? co a jaký to bylo? :)

Pokročilý

Já mám za sebou let balónem přes adrop. Bylo to super. Šla bych do toho znova a klidně i nova přes tuhle stránku. Neměla sem s nimi sebemenší problém.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Bob2

Dejavu: Díky za tip, zkusím se na to podívat i z téhle strany.

Pokročilý

Bob2

Muffz: na slevomatu jsem bohužel nikdy nenašel něco, co by se mi líbilo. Asi se dívám v nesprávnou dobu zrovna nebo nevím..

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.