Kde koupit v Rakousku předplacenou SIM kartu do mobilu?

Kde koupit v Rakousku SIM kartu do mobilu? Něco jako Twist nebo Divoká karta od Vodafone. Jakousi by měli mít v Hoferu, ale přišlo mi to složité, podle letáku bych to měl nějak si vyžádat u personálu nebo co...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Vepište odpověď... http://www.google.cz/…

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

anonym

koupite vsude, kde je nejaky stojanek :)
na benzinove pumpe, v trafikach , ve vsech supermarketech jsou u pokladny vystavene .., od ruznych operatoru ...
-iv-

Hafanana

Není to tak snadná, před třemi týdny jsem jel do Flachau, stavěl na několika benzinkách pro kartu, všude na mě hleděli jako na pako, co po nich chci... Na benzínkách jsou schopní kartu DOBÍT, ne však prodat novou SIMku. V supermarketu (Hofer) jsem měl kontaktovat personál - podobně jako u nás v Lidlu, když chcete něco dražšího. Německy umím, ale nemám huť se s nimi vybavovat nějak...

anonym

@Hafanana, pokud něco chceš a umíš jejich jazyk a umíš mluvit, bude se ti asi muset chtít s nimi nějak "vybavovat" , tak to chodí mezi těmi, co něco potřebují a těmi, co to něco mají. Jak píše -iv- nemusíš se s nikým vybavovat když si kartu koupíš někde kde je volně k mání, třeba na benzinkách.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.