Hafanana

Kde koupit v Rakousku předplacenou SIM kartu do mobilu?

Kde koupit v Rakousku SIM kartu do mobilu? Něco jako Twist nebo Divoká karta od Vodafone. Jakousi by měli mít v Hoferu, ale přišlo mi to složité, podle letáku bych to měl nějak si vyžádat u personálu nebo co…

Nejlepší odpověď
briliant

Vepište odpověď… http://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­edplacen%C3%A1+si­m+rakousko&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

anonym

koupite vsude, kde je nejaky stojanek :)
na benzinove pumpe, v trafikach , ve vsech supermarketech jsou u pokladny vystavene .., od ruznych operatoru …
 -iv-

Hafanana

Není to tak snadná, před třemi týdny jsem jel do Flachau, stavěl na několika benzinkách pro kartu, všude na mě hleděli jako na pako, co po nich chci… Na benzínkách jsou schopní kartu DOBÍT, ne však prodat novou SIMku. V supermarketu (Hofer) jsem měl kontaktovat personál – podobně jako u nás v Lidlu, když chcete něco dražšího. Německy umím, ale nemám huť se s nimi vybavovat nějak…

anonym

@Hafanana, pokud něco chceš a umíš jejich jazyk a umíš mluvit, bude se ti asi muset chtít s nimi nějak „vybavovat“ , tak to chodí mezi těmi, co něco potřebují a těmi, co to něco mají. Jak píše -iv- nemusíš se s nikým vybavovat když si kartu koupíš někde kde je volně k mání, třeba na benzinkách.