samicek333

Kde koupit tuto toaletní vodu?

Je to 50ti mililitrová lahvička, průhledná, víčko je černé. Nahoře pod víčkem je červeně napsáno ACTIVE BODIES, kousek podtím značka Adidasu, pak je tam tento text:
After Shave
Eau de Cologne
50 ml…
EXCLUSIVE TO
COTY
PARIS – NEW YORK

Dál už nic, nevím, kde to sehnat, kupovalo se to už dávno, ale možná to ještě někde bude
Hledala jsem na internetu, ale nějak to nemůžu najít, nemáte někdo zkušenosti s nákupem této toaletní vody? Nevíte, kde to sehnat? Nebo alespoň s podobnou vůní?

pardon, ale nevím kam přesně to patří, ale dala jsem to do stylu

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak na netu je to všude prodáno, zkus si to vytisknout a obejdi drogerie a parfumerie

http://www.le­karna.cz/adidas-active-bodies-after-shave-50ml/

Další odpovědi
barnajka

Jestli myslíš tuto kolínskou, tak se mi podařilo najít, že se už nevyrábí – byla prý na trhu od r. 1990. Heureka ti v odkaze doporučuje několik podobných vůní, ale asi si je budete muset očichat osobně :) Zřejmě to byla kompletní řada – kolínská po holení, toaletka…a byl o ni dost zájem. Nevím, proč ji nevyráběli delší dobu?

http://parfemy­.heureka.cz/a­didas-active-bodies-toaletni-voda-25-ml/#alternate-products