HonzikPernik

Kde koupit šmirglový papír? V jakém krámě, na co by měl být zaměřen.

Nejlepší odpověď
www

Zde to máš i s cenou, vyber si.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Smir­kov%C3%BD+pap%C3%A­Dr+k%C4%8D&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
anonym

Železářství, stavebniny nebo malířské potřeby, potom ještě hoby prodejny.

marci1

https://www.go­ogle.cz/search?q=smir­kov%C3%BD+pap%C3%A­Dr&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox&channel=fflb&gws­_rd=cr&ei=GAm­FUoTYHKPx4gS_5o­DADQ#channel=fflb&q=s­mirkov%C3%BD+pa­p%C3%ADr+koup%C4%9B&rls=­org.mozilla:cs%3A­official

Lamalam

V prodejně barev a v obchodech pro kutily.