majkl

Kde koupit satelit a jaký

Chceme si pořídit satelit na dům s připojením na dvě tv. Poradíte kde koupit ten nejlepší. Cenově tak do 8000,–

Odpovědi
Lencis

Cena je naprosto reálná, v této ceně lze pořídit kvalitní satelit včetně karet i zapojení. Vyhněte se nákupům v hypermarketech apod… oslovte specializovanou firmu a nemůžete udělat chybu 😉

Pokud bydlíte někde mezi městy Žďár nad Sázavou, Třebíč, Svitavy, Brno… vřele doporučuji firmu v odkaze.

Na odkaze se dozvíte i dašlí důležité info týkající se satelitů.

Zdroj: http://www.sa­telitni-komplety-cesky.cz/

macek

Taky by jste si to mohl najít na webu www.zboží.cz.Je tam hodně možností,jsou tam obchody z celé republiky