Terka318

Kde koupit potravinářské barvivo?

Dalo by se sehnat v Hlučíně?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě. Zkus drogerie, ale mělo by se sehnat i v potravinářských obchodech. Určitě ne ale ve všech.

Další odpovědi
badisko

Tak z Hlucina do do ostravy to dakla neni ..a v Ostrave v kazde Drogerii…nebo Rybarskych potrebach …

iwrana

V drogerii.

briketka10

já ho koupila v Tescu, ale zde v diskuzi
se píše, že ho koupily i v drogerii Teta :
http://www.ba­byonline.cz/dis­kuzni-klub/vareni-peceni-domaci-pekarny?url=po­travinarske-barvivo-holky-v-kterem-obc-741141